شرایط بازنشر مطالب

ری‌دیزاینز یک بلاگ شخصی است که تمامی محتوا و مطالب آن در صورتی که برداشتی از جایی باشد، با ذکر منبع آن در بلاگ ری‌دیزاین درج شده و تحت لیسانس کریتیو کامنز و در راستای اهداف غیر تجاری منتشر می‌شود. تولید محتوا در ری‌دیزاینز با اینکه فعلاً هزینه آنچنانی ندارد ولی حداقل همراه با صرف وقت و انرژی بوده، فلذا استفاده و انتشار آن به هر نحو (غیر از مسائل تجاری) با ذکر منبع کاملاً بلامانع بوده و باعث افتخار است. امید است در راه پیشرفت دانش طراحی اینتراکتیو و دیزاین در ایران مفید واقع شده و قدمی کوچک در راستای پیشرفت آن باشد.

با این همه شرایطی برای احترام متقابل درنظر گرفته شده که رعایت آنها ما را یک قدم به جهانی شدن نزدیک‌تر خواهد کرد.

بازنشر عین محتوا در رسانه‌های دیجیتال مانند وب‌سایت ها، وبلاگ‌ها و … (عین مطلب، عین تصاویر)

همانطور که گفته شد با ذکر منبع (آدرس هایپرلینک مطلب در بلاگ و عین آدرس بلاگ ری‌دیزاینز) و در صورت عدم استفاده تجاری کاملاً بلامانع و باعث افتخار است. در صورتی که می‌خواهید عین مطلب را برای استفاده های تجاری و یا بدون ذکر منبع منتشر کنید لطفاً با ایمیل redesigns.ir[at]gmail[.]com مکاتبه داشته باشید. اصلاًُ نگران نباشید، فقط می‌خواهیم بیشتر با یکدیگر آشنا شویم.

مقصود از منافع تجاری نشر مطالب ری‌دیزاین: فروش و دریافت وجه به ازای انتشار در وب سایت یا وبلاگ و یا…، کسب درآمد به صورت غیرمستقیم از مطالب(مثلاً نمایش تبلیغات در لا به لای مطلب)، دریافت وجه به ازای کلیک و یا دریافت وجه به ازای انتشار آن در شبکه های اجتماعی و … خواهد بود.

بازنشر بخشی از محتوا در رسانه‌های دیجیتال (برداشت بخشی از مطلب، استفاده از تصاویر، نقل قول و… )

با ذکر منبع (آدرس هایپرلینک مطلب در بلاگ و عین آدرس بلاگ ری‌دیزاینز) کاملاً بلااشکال بوده و باعث افتخار است. لازم به ذکر است که بدون ذکر منبع (آدرس هایپرلینک مطلب در بلاگ و عین آدرس بلاگ ری‌دیزاینز) نیز هیچ پیگیری در پی نخواهد داشت فقط اگر بلایی سر وب‌سایت و یا بیزینس‌تان آمد نگویید چرا! 🙂 ولی جدای از مزاح فقط انتظار کمی احترام داریم، همین…

بازنشر محتوا در رسانه های چاپی (عین و یا بخشی از مطالب، تصاویر و یا نقل قول)

با ذکر منبع و رعایت اصل امانت داری فرهنگی من باب رعایت کپی‌رایت و احترام متقابل کاملاً بلامانع و باعث افتخار است. فقط بسیار باعث خوشنودی است که ما را از طریق ایمیل redesigns.ir[at]gmail[.]com در جریان قرار دهید.

الگو برداری از تم، دیزاین، ساختار، رنگ‌بندی

کاملاً آزاد است! راحت باشید!!!

لازم به ذکر است که ممکن است خیلی از محتوای ری‌دیزاینز خود نیز دارای کپی‌رایت جداگانه (مانند ترجمه‌هایی از بلاگ های غیر فارسی زبان) و یا تصاویر الگوبرداری شده باشد که تمامی آنها با ذکر دقیق منبع در بلاگ استفاده شده اند، کپی‌رایت ما را رعایت نمی‌کنید؛ کپی‌رایت آنها را رعایت کنید، تا خدایی ناکرده در مجامع جهانی آبرو ریزی نشود!!!